poniedziałek, 25 września 2017

O zwodniczym, herezyjnym, diabelskim, haśle jakim jest "Jezu Ufam Tobie"

W dzisiejszym wpisie poruszę temat  jednego ,zwodniczego, herezyjnego, diabelskiego, hasła jakim jest "Jezu Ufam Tobie"  Ten napis umieszczony jest pod fałszywym wizerunkiem Jezusa Chrystusa. Obraz ten wiszący na Ścianie można zobaczyć w prawie każdym Kościele,
a jak nie w prawie w każdym, to napewno w bardzo dużej ilośći Kościołów.
Taki bardzo popularny obraz z podpisem "Jezu Ufam Tobie"

A mianowicie o co chodzi w tym haśle? I w samym Obrazie?

Najpierw zacznę od pochodzenia tego hasła, a mianowicie niby jakieś tam zakonnicy, "Faustynie Kowalskiej" która prawdopodobnie jest w piekle, objawił się "Jezus Miłosierny"
 i kazał namalować swój obraz ze swoim wizerunkiem  i umieścić pod nim napis Jezu Ufam Tobie. No i mówiąc wprost oddawać cześć temu Obrazowi.

Oprócz tego że ta Zakonnica doprowadziła do powstania tego obrazu, przed stawiącego wizerunek fałszywego Jezusa, to napisała swój dzienniczek. No i nazywają to, dzienniczek Św Faustyny"

Teraz ten "Dzienniczek św Faustyny" krąży w obiegu katolickim i jest podstawowym fundamentem Nowej Ewangelizacji, której się sprzeciwiam, choćby na sam fakt
przymuszania mnie na siłe do Wiary w Ten Dzienniczek,przez nauki Księży opierających Swoją Naukę, o Zgrozo! na Dzienniczku a nie na Ewangelii.

Mimo że Kościół  Katolicki nie nałożył obowiązku Wiary w ten Dzienniczek. Nie ma Obowiązku Wiary w ten Dzienniczek !, to nie którzy Księża przymuszają mnie do słuchania o tym Dzienniczku, przez swoje Nauki, na jakiś audiencjach, które można posłuchać w Internecie, albo podczas Kazania w Kościele. A więc mogę powiedzieć że  tacy Księża naruszają moją wolność, bo narzucają mi Wiarę, w to co nie muszę wierzyć według Kościoła.
A więc szanując wolność każdej osoby, będącej wyznawcą Katolicyzmu nie powinno być przyzwolenia na mówienie o tym dzienniczku z Ambony.

To głównie na tym dzienniczku opiera się Dzieło Nowej Ewangelizacji, której Owoce są Fatalne:
- ludzie grzeszą jakby mieli na to przyzwolenie bo cały czas im się mówi o "Miłosierdziu Bożym", ze wzgledu na wszystko, zapisanym w tym dzienniczku.
- nie którzy z Katolików zaczeli uważać  że Eucharystia odpuszcza grzechy, (Świętokradztwo)
-Tradycyjna Nauka Kościoła zawsze wyraźnie mówiła że Ludzie i Anioły są ponad inne Stworzenia, czyli np: zwierzęta.  A teraz ten kult Miłosierdzia według Dzienniczka, spowodował wyraźny zanik granic między zwierzętami a ludźmi. Człowiek swoją godnością stoi wyżej niż zwierzęta,i wiele ludzi zapomina o tym.
-ludzie patrzą na zwierzęta kategoriami  równych sobie i patrzą oczami "Miłosierdzia" na zwierzęta,  aby mieć "Miłosierdzie" względem Zwierząt i być Miłosiernym do Zwierząt, na równi do człowieka albo bardziej to już jest przesada.
-zastępuję się Ewangelię tym Dzienniczkiem.
-Według tego dzienniczka, nie ma odrębności Osób Boskich, i wiele innych błędów,  można znaleźć w tym czymś.
-Miłosierdzie Boga", zastepuję się "Miłosierdziem Bożym" scharakteryzowanym według  Dzienniczka, a wszyscy co tak czynią, grzeszą przeciw Miłosierdziu Bożemu
-Według Katechizmu Kościoła Katolickiego grzechem niewybaczalnym jest świadomie z Ufnością Grzeszyć Przeciwko Miłosierdziu Bożemu - czyli to do czego nawołuje dzienniczek.
A nawet zachęca.

A teraz poruszę temat samego Obrazu

-Co widzisz na tym obrazie?
 - bla bla bla bla bla bla ...

Scena II
Wchodzi człowiek zaczyna żygać tęczą
Chór: Oooonnn się z żzzzzygał tęęęcząąą

(Teraz może ja napisze, co ja widzę na tym obrazie)

Wizerunek Fałszywego Jezusa, który ma przebite serce mieczem  od przodu, i z tego serca wychodzą dwa promienie, jakby po wbiciu ostrego miecza w serce od przodu, jakby był prześwit po tym jak ktoś wyciągnałby ten miecz z serca, i wychodzą dwa promienie które niby coś symbolizują. Bardzo mi się to kojarzy, z apokaliptyczną bestią i z tym opisem:

"I zwodzi mieszkańców ziemi
znakami, które jej dano uczynić przed Bestią,
mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii,
która otrzymała cios mieczem, a ożyła"
Ap 13, 14

Czyżby patrzać na obraz tego fałszywego Jezusa? nie kojarzy Wam się tak jak mi,
"by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła"
szczególnie patrząc od przodu na te przebite serce z wychodzącymi promieniami na tym obrazie?

Oczywiście to jest moje skojarzenie, co nie zmienia faktu, że na pewno ten Jezus z Dzienniczka, nie jest Chrystusem. Tak powtarzam to nie jest Jezus Chrystus.

A Więc te hasło"Jezu Ufam Tobie", wywodzi się z tego herezyjnego dzienniczka.
I jest tym hasłem, co niby ten fałszywy Jezus nakazał podpisać pod Obrazem
a mianowicie "Jezu Ufam Tobie"

Czyżbym nie miał trochę racji że aktualnie przez mówienie Jezu Ufam Tobie nie oddaje się czcci Temu Obrazowi z podpisem "Jezu Ufam Tobie"?
Dlaczego tak fałszywemu Jezusowi lub autorce tego fałszywego Jezusa, zalezało aby ten napis "Jezu Ufam Tobie" umieścić pod tym Obrazem? I aby ludzie powtarzali Jezu Ufam Tobie?

 Co jest nie tak, w tym haśle Jezu Ufam Tobie? (patrząc logicznie)

- a mianowicie to że  ludzie  powtarzają w kółko Jezu Ufam Tobie, Jezu Ufam Tobie, a bardziej taka osoba ufa sąsiadce  lub komuś innemu zamiast Jezusowi, albo bardziej ufa Sobie Samej Niż Bogu, i potem powtarza w kółko "Jezu Ufam Tobie"
Taka osoba oszukuję Samą Siebie, powtarzając Sobie że ufa Jezusowi, wprowadzając Siebie Samą w błąd.  Powtarza zaczyna wierzyć w to że ufa Jezusowi, mimo że Jezus jest gdzieś w dalekim planie, lub taka osoba przypomina sobie o Jezusie w Niedziele będąc w Kościele.

A jak ktoś chce mówić Jezusowi że Mu ufa, to lepiej żeby nie mówił to przez pryzmat hasła "Jezu Ufam Tobie" bo teraz według mnie jednoznacznie jest kojarzony z tym kultem Faustyny Kowalskiej.

No i tyle w tym wpisie.  I tak rada, uważajcie na ludzi którzy fałszywie nauczają opierając się na tym Dzienniczku.

3 komentarze:

 1. Marcin,
  masz racje,obrazy,tradycja,bajki-to zło,bo przeczy objawieniu ze Słowa Bożego=Biblii.
  Trzeba najpierw poznać Jezusa osobiście,by móc potem mu ufać.
  Trzeba czytać Biblie i mieć osobistą relację z Jezusem opartą na wiedzy o NIM z Biblii,bo diabeł może nam wcisnać innego Jezusa,fałszywego,tak jak Faustynie.
  Przecież Bóg nie może mówić-nie czyń obrazów,a potem w rzekomej wizji mówić:namaluj obraz .
  To od razu obnaża,że za tym stoi zły,który chce wprowadzic ludzi w bałwochwalczy kult obrazów,czego Bóg zabronił w dekalogu (tym prawdziwym,nie katolickim przekrecie,w tym prawdziwym mojżeszowym)i obłozył przekleństwem.
  Jakim prawem ten zwodniczy kościół rzym-katol. wyrzucił Boże przykazanie,że NIE WOLNO robić i czcić obrazy i figurki.(Ks.wyjścia=2Moj.20 r.i Ks.Powt.Prawa=5 Moj.5 rozdział.
  Jakim prawem ?!!!
  w głowie się nie mieści.
  Stąd Polska upstrzona obrazami i figurkami jak podwórko z kurzymi odchodami i bez błogosławieństwa Bożego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Potop szwedzki trwał od 1655-1660.

  1656 koronacja MARYJI na Królową Polski.

  Według tego źródła w potopie szwedzkim zginęło około 4,4 miliona Polaków, stracono olbrzymie dobra materialne i majątki, spalono 188 miast, 186 wsi, zniszczono 81 zamków, 136 kościołów i 89 pałaców.
  Dzieki za taką opieke.
  Od tej pory zero błogosławieństwa.
  Mateczka nie pomaga,wręcz zaszkodziła.A pokłony i modły rózńcowe ciagle.
  Jakby Boga nie mieli.
  Sam Bóg nie wystarczy?
  Przejrzyj historię Polski od tego momentu,co sie dzieje,upadek za upadkiem do dzis.

  OdpowiedzUsuń
 3. Potop szwedzki trwał od 1655-1660.

  1656 koronacja MARYJI na Królową Polski.

  Według tego źródła w potopie szwedzkim zginęło około 4,4 miliona Polaków, stracono olbrzymie dobra materialne i majątki, spalono 188 miast, 186 wsi, zniszczono 81 zamków, 136 kościołów i 89 pałaców.
  Dzieki za taką opieke.
  Od tej pory zero błogosławieństwa.
  Mateczka nie pomaga,wręcz zaszkodziła.A pokłony i modły rózńcowe ciagle.
  Jakby Boga nie mieli.
  Sam Bóg nie wystarczy?
  Przejrzyj historię Polski od tego momentu,co sie dzieje,upadek za upadkiem do dzis.

  OdpowiedzUsuń